Návrh, realizace a pravidelná údržba zahrady Vašich snů.

O nás

Vítejte na webových stránkách firmy Zahradní specialista Erik s.r.o. Příbram.

 Zaměřujeme se na Střední Čechy, Prahu, Jižní a Západní Čechy.

Job for people s.r.o. Vám nabízí opravdu široké spektrum služeb. Provádíme realizace zahrad, včetně 2D a 3D vizualizací, úpravy terénu, výkopových prací. Budujeme jezírka a vodní biotopy - ať už chcete jezírka koupací či okrasná, vodopádek, kaskádu, obraťte se na nás! Stavíme skalky, pokládáme závlahové systémy, a mnoho dalšího...

Job for people s.r.o. Vám dále zprostředkuje bezúdržbové hliníkové ploty, pergoly či altány, chodníčky, dlažby. Stavíme také terasy nejen ze dřeva,ale také z dřevoplastů. 

Jako našemu zákazníkovi poskytujeme jen ty nejkvalitnější materiály a služby. A protože o Vás, naše milé zákazníky, pečujeme, u každé provedené realizace, provádíme celoroční údržbu – sekání trávy, řez a tvarování stromů, keřů živých plotů, hnojení, ošetření proti chorobám a škůdcům až po zazimování rostlin.

U nás zkrátka od začátku až do konce!

Úroveň a prestiž práce stále zvyšujeme. Naši pracovníci jsou pravidelně proškolováni a jen díky tomu Vám můžeme garantovat precizní provedení práce. Jako jediní v okolí Příbrami jsme členy SZKT (Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu)

Staňte se našim zákazníkem i Vy. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na Vás.

Všeobecné obchodní podmínky
Informace o ochraně osobních údajů

 

Náš tým

Svěřte svoji zahradu do rukou skutečným profesionálům v oboru.

  • Jednatelé společnosti

    DSC 0019 mala kopie 3 kopie

    Erik Prokop jednatel společnosti


  •  

    DSC 0030 mala kopie 3 kopie kopie

    Ing. Veronika Vacková projektant, odborný vedoucí týmu