Návrh, realizace a pravidelná údržba zahrady Vašich snů.

Dřevěné, betonové a hliníkové ploty

cover ploty

Ploty poskytují pocit soukromí, bezpečí a také ochranu – pro Vás i pro Váš majetek. Ať už přemýšlíte o novém plotu na svůj pozemek nebo stavíte dům a potřebujete vybudovat plot od základů, jste u nás na správné adrese.

Zajišťujeme ploty dřevěné, betonové i hliníkové, přesně podle Vašeho přání, tak, aby ladily s celkovou architekturou domu a zahrady a plnily svůj účel – chránily Vás a Vaši rodinu před okolním světem.

Betonové ploty jsou velmi bytelné a jsou vyrobeny z betonářské oceli a betonu. Jsou odolné proti všem rozmarům počasí a představují spolehlivou ochranu. Nepředstavujte si však jednolitou šedou plochu – betonové ploty umí být krásné, evokují kámen nebo cihly a lze je nechat porůst množstvím popínavých rostlin. Klasické dřevěné ploty vyžadují větší údržbu než ty betonové, zato jsou na pohled „jemnější" a strukturovanější.

Hliníkové ploty patří do kategorie bezúdržbových systémů, která se vyznačuje vysokou estetickou hodnotou a dlouhou životností, která je daná originální konstrukcí a profesionální povrchovou úpravou. Zprostředkujeme Vám kompletní systémy včetně dvoukřídlých otočných bran, posuvných bran po kolejnici či samonosné brány bez kolejnic vč. sloupků a automatického otevírání na dálkové ovládání. Záleží jen na Vaší fantazii, jaký hliníkový plot si vyberete.

Ať už máte raději dřevěnou tradici, betonovou jistotu či hliníkovou modernu, zajistíme pro Vás takový plot, díky kterému se budete cítit bezpečně a jistě.

Ukázky realizací

  • okenice dub
  • okenice oramovana seda
  • okenice seda
  • okenice seda2
  • zabradli seda
  • planka vertikalni s oblouckem dub

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat a sdělte nám Vaše přání. Pokusíme se Vám maximálně vyjít vstříc.