Návrh, realizace a pravidelná údržba zahrady Vašich snů.

Vrtané studny

cover studny

Kompletní zajištění vrtaných studní

Postaráme se o vrtání studní včetně obstarání dokumentace a povolení

Vrtané studny realizujeme v oblastech středních, jižních a západních Čech, nejčastěji v Praze a jejím okolí nebo v Příbrami a jejím okolí.

Vyřídíme kompletní vrtání studní, které zahrnuje mapování pozemku, přípravu projektové dokumentace, zajištění stavebního povolení, samotnou realizací vrtání, obsyp vrtu a také následnou péči o vrt. Využíváme dlouholeté zkušenosti a profesionální techniku.

Pomůžeme vám vybudovat vlastní studnu

Mít vlastní studnu a tím pádem vlastní zdroj vody může být v mnoha případech velkou výhodou a mnoho lidí se začíná k používání studny vracet. Pěkná pumpa je navíc také zajímavým a ne zcela obvyklým doplňkem zahrady (nemusí, ale může být funkční).

Pokud tedy máte na pozemku vlastní pramen, rozhodně neváhejte a vybudujte si studnu!

Vzhledem k tomu, že pro vrtání a budování studny je zapotřebí množství speciální techniky, nezbývá často než se obrátit na odborníky. A vzhledem k tomu, že se nejedná o malou investici, je potřeba vybírat odbornou firmu opravdu pečlivě. Do vrtání studní se může pustit pouze firma, která vlastní povolení. Zároveň musí být dodrženy požadavky vycházející z normy ČSN 75 5115 (Jímání podzemní vody).

Naše služby aneb co vše vrtání studní obnáší?

Před samotným zahájením vrtných prací je nutné zmapovat terén a především okolní jímací objekty. Také se vybírá vhodné místo pro vrt. Ze zjištěných informací vychází dokument (hydrogeologické vyjádření), podle kterého je následně vypracována projektová dokumentace splňující veškeré legislativní požadavky. Po získání stavebního povolení se může začít se samotným vrtáním studny. Při vrtných pracích využíváme kvalitní techniku a materiály. Po dokončení vrtané studny dochází k jejímu obsypání a zákazníkovi je předána zpráva k vrtu.

Komfort vlastní vody na pozemku

Díky vrtané studni získáte nezávislost na dodavateli vody, budete mít konstantní tlak vody a především nebude voda obsahovat chlor a další přidané látky. V případě, že máte vyšší spotřebu vody, budou i vaše dlouhodobé náklady spojené s jejím užíváním nižší. Jediné, s čím musíte počítat, je vyšší vstupní investice.

Služby realizace vrtaných studní:

Nabízíme vám mnohaleté zkušenosti s vrtáním studní a profesionální techniku. Naší vizitkou jsou spokojení zákazníci. Vyhledáme na vašem pozemku nejvhodnější místo pro vybudování studny, zrealizujeme samotné vyvrtání a zpevnění, instalaci čerpadla a také zajištění veškeré potřebné stavební dokumentace.

Zahradní specialista působí v oblasti zahradních prací už od roku 2015 a cílem všech našich zaměstnanců je vycházet vstříc vašim nápadům a požadavkům. Současně se díky průběžnému vzdělávání orientujeme v nových trendech a technologiích, takže jsme vždy připraveni vám nabídnout to nejlepší řešení. Na Příbramsku jsme jako jediní členy Spolku pro zahradní a krajinářskou tvorbu (SZKT).

Uvažujete nad realizací vrtané studny? Obraťte se na nás. Působíme převážně v Praze a v Příbrami, ale naše působnost zahrnuje i střední, jižní a západní Čechy.

Vrtané studny - ceník

Cena vrtané studny se vždy odvíjí od konkrétní lokality, hloubky vrtu, použité techniky a použitých materiálů. Kontaktujte nás, rádi vám připravíme individuální nacenění na míru a zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Ukázky realizací – fotogalerie

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat a sdělte nám Vaše přání. Pokusíme se Vám maximálně vyjít vstříc.