Návrh, realizace a pravidelná údržba zahrady Vašich snů.

Venkovní zahradní osvětlení

Venkovní zahradní osvětlení

Zahrada díky venkovnímu osvětlení ožije i v noci

NÁVRHY, REALIZACE A ÚDRŽBA venkovního zahradního osvětlení

Zajišťujeme služby pro oblasti středních, jižních a západních Čech, především pro Prahu, Příbram a jejich okolí

Venkovní zahradní osvětlení není jen pouhým prvkem, který vnese světlo tam, kde dříve bývala tma, ale může mít i řadu dalších zajímavých funkcí. Zahradní osvětlení vám umožní praktickou orientaci na zahradě, ale zároveň může zajímavě oddělit jednotlivé části zahrady. Osvětlení schodů, chodníčků, cestiček, příjezdových cest a posezení si může pohrát s vaší fantazií. Estetické osvětlení zdůrazní zajímavé prvky v zahradě – sochy, skalky, zahradní jezírka, pítka pro ptáky nebo květinové záhony. Osvětlení na terase nebo osvětlení garáže má většinou praktický účel, ale i to může být díky vhodně zvoleným svítidlům rafinované a příjemné.

Pro venkovní zahradní osvětlení se používají lampy, bodovky, stojací venkovní lampy, nástěnné osvětlení umístěné na zdech nebo sloupech pergol a altánů nebo reflektory. Pokud oceníte také praktickou stránku venkovního osvětlení, pak zvolte osvětlení na zahradu s pohybovým čidlem nebo se soumrakovým senzorem.

V dnešní době jsou velmi žádané a moderní LED světelné zdroje. Výhodou těchto světel je dlouhá životnost a minimální náklady na provoz – pohybujeme se řádově v desítkách haléřů/den (při celonočním osvětlení).

Zahradní LED osvětlení nabízí široké spektrum umístění:

 • zapuštěná LED svítidla lze zakomponovat do kteréhokoliv povrchu (dlažba, beton, kámen, štěrk nebo trávník)
 • nadzemní LED svítidla jsou vynikající pro nasvícení či ohraničení jakékoliv části zahrady
 • bodová LED svítidla nádherně podtrhnou samotný objekt (fontána, stromy, keře, kameny)
 • nástěnná LED svítidla jsou vhodná pro osvětlení vchodových dveří, zídek nebo plotů

Vneseme světlo do vašich zahrad

Rádi byste měli zahradu osvětlenou tak, jak jste si vysnili? Obraťte se na nás a společně navrhneme venkovní osvětlení podle vašeho přání. Je jen na vás, zda byste raději měli praktické osvětlení nebo zvolíte osvětlení intimnějšího rázu, které bude spíše jen decentní a poskytne světla tak akorát.

Celý tým Zahradního specialisty je odborně vyškolen a údržba a péče o zahrady je pro nás osobní záležitostí. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a hledáme řešení, se kterým budete spokojeni. V oblasti péče o zahrady působíme od roku 2015 a jsme jako jediní v oblasti Příbrami členy Spolku pro zahradní a krajinářskou tvorbu (SZKT).

Služby realizace zahradního osvětlení zahrnují:

 • návrh zahradního osvětlení
 • přípravné a terénní práce
 • instalace osvětlení

Postaráme se o návrh, realizaci a údržbu venkovního zahradního osvětlení v Praze, Příbrami i okolí

Připravíme pro vás návrh venkovního zahradního osvětlení na míru a postaráme se také o následnou realizaci projektu a údržbu osvětlení. Využít můžete i další naše služby údržby zahrad. Kontaktujte nás a společně vytvoříme vaši zahradu snů.

Jsme vám k dispozici primárně v Praze, Příbrami a v jejich okolí, ale o zahrady pečujeme také ve středních, západních a jižních Čechách.

Ceník

Ceník návrhu a realizace venkovního zahradního osvětlení je zcela individuální a odvíjí se od vybraného typu osvětlení a náročnosti instalace. Neváhejte nás kontaktovat, rádi s vámi probereme všechny možnosti.

Ukázky realizací

 • Venkovní osvětlení schodiště
 • Venkovní osvětlení schodů
 • Venkovní osvětlení zahrady - rostliny u plotu
 • Venkovní osvětlení schodiště a terasy
 • Venkovní osvětlení terasy
 • Venkovní osvětlení dřevěného schodiště

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat a sdělte nám Vaše přání. Pokusíme se Vám maximálně vyjít vstříc.