Návrh, realizace a pravidelná údržba zahrady Vašich snů.

Svislé a střešní konstrukce

cover stresni konstrukce

Zhotovíme rozmanité svislé a střešní konstrukce

Postaráme se o NÁVRH a REALIZACI konstrukcí u vašeho domu nebo na zahradě

Naše služby můžete využít v Praze, Příbrami a v jejich okolí nebo za vámi vyrazíme do Středočeského, Západočeského a Jihočeského kraje.

Na míru pro vás vytvoříme jakékoli svislé a střešní konstrukce spojené se zahradou či vaším domem. Dřevěné (nebo jiné) konstrukce jsou pěkným, efektním a často velmi funkčním a hojně používaným doplňkem zahrady.

Co si pod konstrukcemi představit?

V případě svislých konstrukcí, zpravidla přichycených na stěnách, se nejčastěji jedná o různé systémy pro zachycování popínavých i nepopínavých rostlin atd.

Střešní konstrukce jsou plné stříšky, které slouží buď jako ochrana před rozmary počasí nebo jako okrasná součást domu. Stejně jako na svislé konstrukce se i na střechy dají umístit systémy pro popínavé rostliny.

Budujeme i další typy zahradních staveb

Navrhujeme a budujeme i altánky, pergoly a další menší zahradní stavby jako jsou zahradní domky, kde vášniví zahradníci mohou pohodlně ukrývat veškeré své vybavení.

Na zahradách se velmi dobře vyjímají dřevostavby, které lze doplnit jak o svislé, tak střešní konstrukce. Kvalitně zhotovená dřevostavba je nejen praktickým, ale i okrasným prvkem na zahradě.

Konstruujeme i takzvané zelené střechy. Co to je? Pokud znáte hobití domečky z Pána Prstenů, tak to není zcela totéž, ale velmi se to blíží. Zelené střechy jsou velmi moderní a oblíbený trend současnosti, znamenají propojení zeleně, estetiky, krásného výhledu a moderní architektury. Pokud jste si někdy chtěli připadat jako v zámku Šípkové Růženky, můžeme vám to splnit.

Služby v oblasti svislých a střešních konstrukcí

Jsme schopni pro vás zajistit jak vybudování zcela nové konstrukce, tak odstranění či opravu té původní, která z nějakého důvodu již neodpovídá vašim požadavkům. Stejně jako v případě naší další činnosti i zde se snažíme o maximální splynutí rázu zahrady se stavbami. Stejně jako u jiných realizací nám jde především o přirozenost a soulad.

Pozvěte si Zahradního specialistu

Nejen pro vybudování svislých a střešních konstrukcí jsou tu pro vás naši zkušení odborníci. Specializujeme se na údržbu a péči o zahrady a další zahradnické a stavitelské činnosti. Vaše zahrada může v našich rukách získat nový rozměr, atmosféru i smysl.

V oblasti zahradní tvorby se pohybujeme už od roku 2015 a stále se vzděláváme a jdeme s dobou. Využíváme moderní postupy a technologie. V okrese Příbram jsme jako jediní členy Spolku pro zahradní a krajinářskou tvorbu (SZKT).

O stavbu konstrukcí a další péči o zahradu se staráme především v Praze, Příbrami a jejich okolí, ale spolupráci realizujeme také ve středních, jižních a západních Čechách.

Ceník svislých a střešních konstrukcí

Cena zhotovení konstrukcí je individuální a odvíjí se od řady faktorů, jako je:

  • použitý materiál
  • velikost konstrukce
  • umístění konstrukce
  • nutnost dalších prací (úprava okolního terénu) atd.

Protože veškeré práce provádíme na míru, budeme rádi, když si s námi sjednáte schůzku, kde s vámi rádi probereme vaše vize a očekávání a společně vymyslíme nejen vizuální podobu konstrukcí, která bude odpovídat vašim představám, ale sestavíme také individuální kalkulaci. Neváhejte nás kontaktovat.

 

Níže ještě přinášíme fotogalerii realizací a vizualizací svislých a střešních konstrukcí.

Ukázky realizací

  • Svislé a střešní konstrukce - hrubá dřevostavba
  • Svislé a střešní konstrukce - sedlová střecha
  • Svislé a střešní konstrukce - valbová střecha

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat a sdělte nám Vaše přání. Pokusíme se Vám maximálně vyjít vstříc.