Návrh, realizace a pravidelná údržba zahrady Vašich snů.

Údržba zahrad a zeleně

udrzba zahrady cover

Postaráme se o zdraví a vitalitu vaší zahrady

Provádíme kompletní zahradnické práce od NÁVRHU, přes REALIZACI až po jednorázovou nebo pravidelnou ÚDRŽBU

O údržbu zahrad se staráme především ve středních, jižních a západních Čechách, primárně se soustředíme na Prahu, Příbram a jejich okolí

Pečuje-li se o zahradu, potom je příroda spokojená, zdravá a je možné z ní čerpat energii. Zdravá zahrada znamená zdravé stromy, zelený a silný trávník, dostatečné zavlažování, žádné známky po přítomnosti škůdců, čisté jezírko a mech pouze na místech, kam patří. Taková zahrada se potom stává místem harmonie, klidu a vyváženosti. Místem, kde se odpočívá, nabírají se síly a kde je člověku krásně.

Tam, kde je spokojená příroda je spokojený i člověk.

Svěřte nám svou zahradu do péče

Chcete, aby vaše zahrada byla krásná a vy se mohli těšit z jejího zdraví a čerpat z ní energii?

Postaráme se o všechny zahrady – ať už máte zahradu velikosti menšího fotbalového hřiště, okrasnou zahradu alá zámek Hluboká, sad s několika desítkami stromů nebo jen decentní zahradu, kde se na lehátku skrýváte před ruchem světa. Jsme připraveni na rovné zahrady i na údržbu zahrad ve svahu nebo v jinak členitém terénu. Postaráme se o klasické záhony i o údržbu zahrad s vyvýšenými záhony. Milujeme údržbu okrasných zahrad a vždy se těšíme i na údržbu praktických užitkových zahrad.

Péče o zahradu a o přírodu, je srovnatelná s péčí o lidskou duši.

Jsme připraveni postarat se o komplexní údržbu zahrad. Zajistíme celoroční údržbu zahrady, jednorázovou údržbu nebo pravidelnou každoroční údržbu. Není nám cizí ani zahradní architektura, v jejímž rámci jsme schopni provést 3D návrh zahrady, postarat se o celkovou realizaci a o následnou péči o zahradu a její pravidelnou údržbu. Výsledkem je oku i duši lahodící zahrada, která nabízí místo pro relaxaci během celého roku.

Služby v rámci údržby zahrad

Naše služby zahrnují širokou škálu prací.

Využijte všestranné služby Zahradního specialisty

Kromě údržby exteriérové zeleně se na nás můžete obrátit i v případě, že si přejete údržbu interiérové zeleně v podobě zelených stěn, zimních zahrad atd. O zeleň je potřeba pečovat celý rok, proto jsme vám k dispozici 12 měsíců v roce.

Působíme v oblasti poskytování zahradních služeb už od roku 2015. Pečlivě se staráme o profesionalitu našich zaměstnanců a o používání kvalitní zahradní techniky. V příbramském regionu patříme jako jediní mezi členy Spolku pro zahradní a krajinářskou tvorbu (SZKT).

Údržba zahrad Praha, Příbram atd.

Stěžejní je pro nás poskytnutí údržby zahrad v Praze, Příbrami a jejich okolí, ale rádi vyrazíme i k zahradě nacházející se ve středních, jižních nebo západních Čechách. Proto nás neváhejte kontaktovat. Společně můžeme z vaší zahrady vytvořit malý ráj na zemi, který vám bude dělat radost od jara do zimy.

Ceník údržby zahrad

Cena údržby zahrady se odvíjí od:

  • velikosti zahrady
  • rozčlenění terénu
  • nároků na údržbu zahrady (množství stromů, květin, záhonů, skalek, přítomnost jezírek, potoků, cest, teras atd.)

Víme, že žádná zahrada není stejná a každá má jiná specifika. Proto si s vámi vše důkladně projdeme a navrhneme cenu přímo na míru údržby vaší zahrady. Kontaktujte nás.

Ukázky realizací

  • DSCN1141
  • DSCN1142
  • P3110189
  • P4090234
  • Udrzba zahrady

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat a sdělte nám Vaše přání. Pokusíme se Vám maximálně vyjít vstříc.