Návrh, realizace a pravidelná údržba zahrady Vašich snů.

Projektová činnost

 • Vrtané studny

  Sedí Vaše zahrada na prameni? Pomůžeme s realizací vrtané studny a Vy tak získáte moře vody pro závlahu krásných květin, keřů a trávníků. Již nikdy nebude Vaše zahrada vyprahlá.

 • Pergoly

  Znáte lepší pocit než sedět pod pergolou a popíjet šálek kávy, či grilovat s přáteli nebo rodinou? Dopřejte si tento uklidňující pocit i u Vás doma. Zprostředkujeme pergolu Vašich snů.

 • Podlahy a dlažby

  Ať už toužíte po nádherných cestičkách na zahradě nebo celé podlaze na terase, jsme tu my, abychom Vám toto přání splnili.

 • Kamenné zídky

  Kamenná zídka je prvek, který Vaší zahradě dodá šmrnc a opticky ji rozdělí na několik samostatných částí. Rádi Vám poradíme, jaký zvolit materiál a kam vlastně zídku umístit, aby byla nejen elegantní, ovšem zároveň i účelná.

 • Přírodní bazény a koupací jezírka

  Hledáte něco nového, exkluzivního, co ve Vašem okolí není? Nabízíme Vám novou generaci koupacích bazénů! Tyto koupací bazény vychází z klasických bazénů, avšak zde je cílem získat nová relaxační zátiší na bázi přírodních elementů.

 • Venkovní zahradní osvětlení

  Zahradní osvětlení ukrývá celou řadu použití. Může zpříjemnit pobyt na zahradě za krásného letního večera, umocní krásu kvetoucích stromů či keřů, osvětlí Váš bazén či jezírko, vyzdvihne velkolepost dekoračních prvků jako jsou fontány, vodopády, kaskády, či dekorační kameny.

 • Terasy

  Terasa - nádherný a účelný doplněk Vaší zahrady a domu. Právě na ní se dějí příjemné chvíle léta - relaxujete, grilujete, oddáváte se slunečním paprskům či na ní snídáte za krásného východu slunce. Pokud si rádi vychutnáte tohle a ještě víc, je třeba zvolit opravdu dobrý terasový materiál.